Yedi Mum Serisi İçin İmzalar Atıldı!

gizem çetin
28 Aralık 2020 Pazartesi, imza atıyorum. Sitedeki ilk fotoğrafım!

“Bugün 17 Mart 2020, saat 2.46. Yedi Mum Serisi’ne sıcak bir Temmuz gecesi başlamıştım, soğuk bir Mart gecesi bitirdim. 979 gün olmuş tam, dile kolay. Yuvarlarsak bin gün.” yazmışım, yedi kitaplık bu büyük seriyi bitirdiğim gece.

Yedi Mum, yedi adet romandan oluşan bir bilim kurgu serisi. Bizden bir buçuk milenyum sonra yaşayan iki insanın, İskender ve Hayat’ın, kara deliğe düşüşünün ve burada doğayla, kadim gezegen Dünya’nın geçmişiyle yüzleşmelerinin hikayesi.

Yedi Mum Serisi, çok yakında Nar Ağacı Yayınları aracılığıyla raflarda!

Kara deliğin içi bugünkü bilgilerimizle bir gizem. Hawking gibi saygın fizikçilerin kafa yorduğu, teoriler geliştirdiği bu gök cismi hakkında yazmak eşsiz bir deneyimdi. Ardından da insanlığın düşünce zeminini oluşturan din, tarih, felsefe gibi alanlardan yararlandım. Sanki var olmuş her bilgi alanına meraklı ellerini uzatan bir çocuktum.

28 Aralık 2020, Pazartesi öğlen vakti, serinin kitaplaşması için ilk imzayı attım.

Ocak ayında ilk kitap olan Yedinci Mum, ardından ikişer ya da üçer ay arayla diğer kitaplar çıkacak. Şu an düzenlemelerle uğraşıyorum. Dilerim ki okurken keyif veren, düşündüren, başka dünyalara götüren kaliteli eserler olsun.

Sevgilerimle!

Not: Wattpad’e kitabı beklerken hoş içerikler atabilirim. Mesela karakterler hakkında eğlenceli bilgiler, yazarken dinlediğim ve ilham veren şarkıların listesi gibi… Güzel olur mu? Düşüneyim biraz üzerinde.

Liste(leri) seçin:

Yorumlar

 1. GG says:

  Yayımlamalısın kesinlikle

 2. delidolu_yazar2 says:

  hayırlı olsuuuuun
  dediğin hoş içerikleri dört gözle bekleriz
  elime alıp okumak için sabırsızlanıyorum

 3. valanche says:

  Hayırlı olsunnn. Tebrik ederim. Umarım en kısa zamanda okumak nasip olur. Merakla bekliyorum. 🥺

  1. matriyarka says:

   Teşekkür ederim ^^

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir