PAPATYA TARLASINDA RÖNESANS

Papatya Tarlasında Rönesans

Bir sabah genç bir kızın cesedi bulundu yağmurun altında. Herkesin içini yaktı, ta ki morga kaldırıldığı gecenin kamera görüntüleri izlenene dek;

Morg görevlisi onun çekmecesini açtığında ceset uyanarak memurun kolunu tuttu. Görevli yere yığılırken, sonradan kalp krizi geçirmiş olduğu anlaşıldı, o ayağa kalktı. Etrafa bakınıp kıyafet niyetine bir çarşafı sararak dışarı çıktı. Başka kameralara görünmedi. Bir daha da kendisinden haber alınamadı.

Olay unutulurken, kimse ne kızı gören ikinci bir görgü tanığı olduğunu biliyordu ne de bu uyanışın altı yüz elli yıllık davaları yeniden dirilteceğini.

Papatya Tarlasında Rönesans

PAPATYA TARLASINDA RÖNESANS

İlk göz ağrım olduğu için onu anlatarak başlamak istedim bloga.

2015 yılının Nisan ayında, “Acaba asırlar önce yaşamış birisi günümüze gelseydi ne hissederdi?” diye kendime sorduğumda hikayenin pırıltıları ilk kez zihnimde belirmeye başlamış, bilgisayarı açıp kırk sayfalık ufak bir taslak yazmıştım. Aynı yılın Eylül’ünde ise gerçekten yazıp Wattpad’de yayınlamaya başladım. Birkaç ay içerisinde geniş kitlelere ulaşan Papatya Tarlasında Rönesans, 2018 yılında Başlangıç Yayınları’ndan iki cilt halinde basılıp yayınlandı.

Bu linkten bookstagramların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Bu linkten ise 1000kitap kullanıcılarının yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Kitabın ön okumasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Eğer kütüphanenizde bir yer açmak isterseniz herhangi bir online kitapçıdan satın alabilir ya da şuradan iletişime geçebilirsiniz.

Liste(leri) seçin:

Yorumlar

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir