“Altıncı Mum” Çıktı!

❝Kara deliğe düşenler doğada zorlu günler geçirdi. Vahşi hayvanlar ve sert iklim koşulları ile mücadele etmek zorunda kaldılar. Tekrar boşluğa düştüklerinde yeniden kendilerini aynı gezegende buldular.

Yalnız bir farkla: Başka bir çağda.

Hayat ve İskender bu seyahatin ardında yatan nedenleri az çok anlamaya başlıyor. İhtiyaçlarını karşılamayı, tehlikeden korunmayı biliyorlar. Hem birbirlerini hem de kendilerini daha iyi tanıyorlar.Hedefleri daha belirgin.

Hayatta kalma umutları daha büyük. Yürüyecekler, çünkü tufanın eli kulağında. Karalar bütünüyle sular altında kalacak. Eğer Nuh’un Gemisi’ni bulamazlarsa, onlar da…❞

Tanıtım Bülteni

Nar Ağacı Yayınları’ndan ılık bir Eylül günü çıkan kitap, Altıncı Mum, yakında bütün internet mağazalarından ulaşılabilir olacak.

Belki siz bu yazıyı okurken çoktan ulaşılabilir hale gelmiştir, o yüzden şuradan kontrol edebilirsiniz.

NELER OLDU

  • 2017, Yedi Mum Serisi’ni “Wattpad ile Nasıl Tanıştım?” yazısında anlattığım süreç içerisinde yazmaya başladım.
  • 2020’nin Mart ayında seriyi tamamladım.
  • Geçen yılın son günlerinde imzalar atıldı, şurada paylaşmıştım.
  • Yedinci Mum düzenlendi, dizgisiyle kapağı hazırlandı ve 10 Mart 2021’de çıktı.
  • 4 Ağustos’ta Wattpad’de daha önce sıkça bahsettiğim spin-off serisinden iki kitaba aynı anda başladım: Kristal Kesiği ve Yenilmişlerin Romansı. Daha sonra haklarında detaylı içerik gireceğim. Bu kitaplara ara verdim. Spin-off kitaplar hakkında kararsızım. Öyküye çevirebilir ya da hiç paylaşmayabilirim. (Güncelleme tarihi 19 Mart 2023)
  • Altıncı Mum üzerinde çalıştım, yayınevine teslim ettim. 27 Eylül 2021’de çıktı.

NELER OLACAK

Hız kesmeden Beşinci Mum’a uçacağım. Wattpad’deki halinden daha uzun, daha detaylı olacak. Beşinci Mum çıktı!

Daha önce Yedi Mum Serisi’ni yabancı dile çevirtmek istediğimden bahsetmiştim. Şu an Yedinci Mum çevirmende. Ekim ortası teslim edeceğini söyledi, hadi bakalım. Teslim edemedi. Şimdilik çeviri projesi askıda. (Güncelleme tarihi 19 Mart 2023)

Yenilmişlerin Romansı ve Kristal Kesiği biraz ilerlediğinde, Yıldızlara Davet Var ve Albaes Çocukları adlı kitapları yazmaya başlayabilirim. Aslında dört adef spin-off planlamıştım ama aklımda beşincisi de var. 2100’leri anlatan bir köken kitabı… Bu kitaplara ara verdim. Spin-off kitaplar hakkında kararsızım. Öyküye çevirebilir ya da hiç paylaşmayabilirim. (Güncelleme tarihi 19 Mart 2023)

Yedi Mum evreni ile ilgili içerik yazmalıyım. Hangi kitap hangi yılda geçiyor, hangisini okumak lazım vs. bu konuda kafa karışıklığını giderip netleştirecek. İçeriği yazdım ama güncellenmesi lazım. (Güncelleme tarihi 19 Mart 2023)

Liste(leri) seçin:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir